Nabídka - ceník

Kompletní nabídka rostlin pro jaro 2018

Bohužel doposud se nám nepodařilo propojit skladový systém s nabídkou zde na zelene.info. Vše ještě není dořešeno a stav zde je pořád inventůrní stav z února 2018. Podle příslibů programátorů bychom měli mít systémy propojeny v zimě 2018-2019. Ještě jednou se omlouváme.

Objednávky můžete i nadále zadávat, potvrzení objednávky - dostupnosti zboží  - Vám zašleme nejpozději do 3 dnů od obdržení. 
Děkujeme za pochopení 

.:

Velkoobchodní ceník

Do velkoobchodního ceníku mají přístup pouze u nás registrovaní odběratelé. Registrace je možné provést na základě dodání příslušných dokumentů (Výpis z OR, Živnostenský list, Osvědčení o DPH,...). Veškeré ceny jsou uvedeny za 1 ks bez DPH, které u rostliny činí 15 %. Cena rostlin, které jsou pěstovány v kontejneru je uvedena vč. ceny kontejneru. Osobní výběr rostlin je možný pouze po předchozí telefonické nebo osobní dohodě, popřípadě pomocí E-mailu (info@skolky.cz a chadima@skolky.cz) nebo  faxu +420 461 612 070. Rostliny budou připraveny dle Vaší objednávky a poté budete telefonicky, nebo e-mailem vyzváni k odběru Vámi objednaného zboží.

Přihlášení do ceníku pro velkoobchodní zákazníky

JMÉNO:  vaše IČO
HESLO: vypsat slovo heslo ("heslo")
po přihlášení lze samozřejmě heslo změnit
v případě ztráty hesla nás kontaktujte na e-mail: chadima@skolky.cz

Maloobchodní ceník

V případě dotazu na ceny nám zašlete na e-mail: info@skolky.cz, chadima@skolky.cz poptávku s Vámi požadovanými rostlinami, kterou Vám po zpracování odešleme zpět. Maloobchodní ceník bude dodán na naše www stránky jakmile bude dokončen. Děkujeme za pochopení

Objednávkový formulář ke stažení ve formátu XLS (MS Excel)ve formátu PDF