Novinky

Tradiční výstava Irisů a jarních trvalek

Tradiční výstava Irisů a jarních trvalek

Tradiční výstavní akce v černu ve Školkách Litomyšl "Výstava Irisů a jarních trvalek" bude probíhat v termínu 8. - 11. června. Otevřeno bude všechny dny od 8.00 hod do 17.00 hod.

Expozice výstavy je situována do vnitřní haly a inspiraci budete moci načerpat rovněž v ukázkovém arboretu Sluniční zahrady. Po celou dobu výstavy bude pro Vás otevřena maloobchodní prodejna, kde si budete moci vybrat z širokého sortimentu trvalek, skalniček, okrasných trav, listnatných, jehličnatých a vřesovištních rosltin. V nabídce budou také pokojové rostliny a sortiment jahod.

Těšíme se na Vás v Litomyšli

více informací »

Prodej ovocných a okrasných rostlin 2017

Prodej okrasných a ovocných rostlin jsme zahájili v pondělí 6. března 2017. 

V prodeji máme okrasné stromky a keře, trvalky, skalničky, vřesovištní rostliny, kanadské borůvky a samozřemě ovocné stromky. 

Z ovocných stromků můžeme nyní nabídnout: angrešty, broskvoně, hrušně, jabloně, sloupcovité jabloně, josta, jeřáb, lísky, maliník, meruňky, mirabelka, renklody,ostružiny, rybíz, slivoně, třešně, višně a růže.

více informací »

Termíny prodejních výstav v roce 2017

7. - 9. dubna

 Velikonoce v zahradě

12. - 14. května Rhododendrony, drahokamy naší zahrady
8. - 11. června Výstava irisů a jarních trvalek
19. - 25. srpna Výstava květů pozdního léta
13. - 15. října Podzimní výstava ovoce

Otevírací doba o výstavách 8.00 - 17.00
Otevírací doba v době konání Podzimní výstavy ovoce 8.00 - 16.30

Výstavy probíhají v areálu firmy a jsou spojeny s prodejem rostlinného materiálu, který nabízíme v maloobchodní prodejně. Prodejna je otevřena mimo výstavy od poloviny března do konce listopadu.

.

VILÍN- HAMAMELIS

VILÍN- HAMAMELIS

Přes léto nenápadný keř, trochu připomínající lísku. Podzim však jeho listy zbarvuje do pastelových barev. Od žluté, přes oranžovou až k červené.

více informací »