Novinky

Seznam odrůd ovocných stromků a MO ceník

PRODEJ BROSKVONÍ

od pátku 19.10. máme v prodeji také BROSKVONĚ. Jsou nabízeny ve čtyřech kultivarech - Cresthaven, Majorita, Redhaven a Suncrest. Všechny ve tvaru zákrsku za cenu Kč 199,- / ks.

Jmenný seznam a ceník odrůd ovoce a růží ke stažení         .............               (aktualizace 19. října 2018)

více informací »

Výstava ovoce v zahradním centru Litomyšl

Výstava ovoce spojená s ochutnávkou vybraných druhů ovoce a samozřejmě prodejem ovocných stromků a okrasných rostlin. Výstavou ovoce bude prodej ovocných stromků pro letošní podzim zahájen. V nabídce budou stromky jabloní, hrušní, švestek, třešní, višní, angreštu, rybízu a další druhů ovocných rotlin. Výstava bude probíhat v termínu 12 - 14. října v prostorách zahradního centra, otevřeno bude od 8.00 do 17. hod. Vstup na výstavu volný, parkování v areálu firmy. 

Těšíme se na Vás v Zahradním centru Litomyšl

více informací »

Změna otevírací doby v Zahradním centru i ve velkoobchodě

Změna prodejní doba v Zahradním centru

Pondělí - čtvrtek  8.00 - 17.00 hod
Pátek 8.00 - 18.00 hod
Sobota 8.00 - 13.00 hod
Neděle 8.00 - 12.00 hod


Změna prodejní doby ve Velkoobchodě a C&C

Pondělí - pátek 7.00 - 17.00 hod
Sobota 8.00 - 11.00 hod
Neděle Zavřeno

více informací »

Letní výstava - Květy pozdního léta

KVĚTY POZDNÍHO LÉTA

výstava rostlin spojená s prodejem nejen rostlinného materiálu, která bude probíhat v termínu 17. - 19. srpna. Otevřeno jako každou výstavu od 8,00 do 17.00 hod. Součástí výstavy bude aranžovaná expozice, otevřeno bude ukázkové arboretum a samozřejmě zahradní centrum. 
Těšíme se na Vás

více informací »

Maloobchodní prodejna

Zahradní centrum prochází stále rekonstrukcí. Od jara se nám podařilo otevřít skleník, ve kterém najdete teplomilné rostliny a zvětšit prodejní plochu v hale, kde můžete zakoupit doplňky do zahrady, nářadí, chemické přípravky, nově máme v sortimentu bazenovou chemii a příslušenství ke grilování. Velkou změnou prošla i venkovní prodejní plocha. Příjďte se přesvědčit.


Otevírací doba  v zahradním centru

Pondělí - Pátek           8,00 - 17,00
Sobota - Neděla          8,00 - 12,00

... máme vše co Vaše zahrada potřebuje

více informací »

ROZKVETLÁ ZAHRADA

letos již třetí výstava, která bude probíhat v termínu 22. 6. - 24. 6. v našem zahradním centru. Aranžovaná expozice bude opět situována do prostor zahradního centra, kde si budete moci vybrat z široké nabídky rostlin a zahrádkářských potřeb pro Vaše zahrady, zahrádky, balkóny, terasy, .... . Otevírací doba v době výstavy bude od 8,00 do 17,00 hod.
Těšíme se na setkání s Vámi v zahradním centru Litomyšl

více informací »

Truhlíkománie

Truhlíkománíe na Májové výstavě. 
balkonové rostliny dle vlastního výběru si budete moci zasadit za odborné pomoci našich zahradníků do zakoupených nádob (truhlíků, žardin, koflíků). Substrát se startovacím hnojivem budete od nás mít zdarma.
Májová výstava bude probíhat v termínu 18. 5. - 20. 5. od 8,00 do 17,00 hod.
Těšíme se na Vás

více informací »

MÁJOVÁ

Prodejní výstava s jarní tématikou - MÁJOVÁ. 

bude probíhat v termínu 18. května až 20. května od 8,00 do 17,00 hod. Připravena bude aranžovaná expozice, ukázkové arboretum a otevřena bude maloobchodní prodejna. V rodeji budou balkonové rostliny, letničky, azalky, rhododendrony, skalničky, okrasné trávy a další okrasné rostliny.

více informací »

Nedělní prodej

Zahradní centrum bude v dubnu a květnu mít všechny neděle otevřené. V dopoledních hodinách od 8.00 do 12. hod. V nabídce okrasné a ovocné stromy keře, cibuloviny, trvalky a vše pro Vaši zahradu

Těšíme na Vás

více informací »

Ovocné rostliny a růže

Sortiment a ceník ovocných stromků a růří ke stažení v pdf a xls. 

Na prodej máme jabloně, hrušně, švestky, třešně, višně, meruňky, broskvoně, angrešt, rybíz a růže velkokvěté, polyanthy, pnoucí a plodové.
Od letošního roku jsou prostokořené ovocné stromky přemístěny z prodejní haly ven na samoobslužné záhony.

.............               (aktualizace 3. dubna 2018)

více informací »

PRODEJ 2018 ZAHÁJEN .....

 

PRODEJ ZAHÁJEN .....
od středy 14. března byl zahájen prodej okrasných a ovocných rostlin, doplňkového materiálu, substrátů a všeho co je potřeba k zahrádce. Připravena je nová prodejní plocha která se neustále doplňuje abychom Vám mohli nabídnout co největší sortiment.
Otevírací doba 
Pondělí až pátek 8,00 - 17,00
Sobota 8,00 - 12,00
Neděle prozatím zavřeno

více informací »

Rekonstrukce maloobchodní prodejny

V současné době probíhá částečná rekonstrukce maloobchodní prodejny. Pro jaro bude připraven prodejní skleník a rozšířena venkovní i vnitřní prodejní plocha ...

                

Výstavy v roce 2018

Pro letošní rok pro Vás připravujeme tyto výstavní akce. Veškeré výstavy budou situovány do zrekonstruované prodejní haly v areálu naší maloobchodní prodejny, která v současné době prochází rekonstrukcí jak venkovních tak vnitřních prostor. Pro letošní rok budeme připravovat novou výstavu před začátkem adventního času. 

23. - 25. 3. 2018 Jaro začíná
18. - 20. května Májový výstava
22. - 24. června Rozkvetlá zahrada
17. - 24. srpna Výstava květů pozdního léta
12. - 14. října Podzim k nakousnutí
24. - 28. lístopadu 1. Advent pro Vás

Otevírací doba o výstavách 8.00 - 17.00